onyria (2)

Carpe Diem Onyria Claros Spa & Beach Resort

Onyria Claros Beach & Spa Resort kendinizi Ege’de hissetmenizi sağlayacak sonsuz bir güzelliğe sahiptir. Ege’nin en güzel koylarından Özdere Claros Koy’unda muhteşem deniz, kum ve doğa ile tanışın.Ege’nin bu bakir koyunda Anadolu uygarlıklarının geçmişine şahit olun. Heredot’un da dediği gibi, “Ege sahilleri dünyanın en güzel gökyüzüne ve iklimine sahiptir”.
Onyria Claros Beach & Spa Resort, 12 Ion medeniyetlerinden bir tanesi olan Claros antik kenti bölgesinde konuşlanmıştır.
Otelimiz 93.000m2 alanıyla, coğrafik olarak bu bölgenin en güzel yerinde bulunmakta ve deniz kenarında olması sebebiyle bölgenin tüm güzelliklerini sizlere sunmaktadır.
Tüm odalarımız ileri teknoloji ile donatılmış olup, sizlere sakin ve huzurlu bir ortam yaratmak amacıyla üstün konforlu olarak hazırlanmıştır.
Tüm odalarımızda deniz veya uzun dağların eteklerini izleyebileceğiniz manzara sizleri beklemektedir.
Onyria Claros Spa Ege Denizi’ne bakan panoramik manzarasıyla çok karizmatik bir mevkiiye sahiptir. İyileşme ve güzellik arasındaki mükemmel simyadır.
Uyum ve rahatlamayı arttırmak için özel olarak tasarlanmış olan bu tapınak, iç mekan Hidroterapi havuzu, Jakuzi, Geleneksel Türk Hamamı, Hususi Hamamlar, Aromaterapi Buhar Banyosu ve Sauna, Kar Kabini, Macera Duşları, Zen Stilindeki Spa Lobisi, Lüks Spa Suitleri, Ayurveda, Shiatsu ve Thai Odası, Tırnak Stüdyosu, Fitness Salonu ve Vitamin Barı içinde barındıran bir çok tesise sahiptir.
Onyria Spa, spa & well-being konseptini günümüzün yaşantısıyla harmanlayarak, fevkalade yüksek standartlardan oluşan tasarımlar, tesisler ve servisler sunar. Spa menümüz Avrupa, Asya ve Türk tedavilerinden oluşmaktadır.
Her bir detay olağandışı duyumsal bir deneyim ve tecrübeli profesyonellerin elinden mükemmel bir servis sunmaktadır.

Özürlü misafirlerimiz ve sigara içmeyen misafirlerimiz için de odalarımız bulunmaktadır.

Oda Özellikleri:
– Kara veya Deniz Manzaralı
– Elektronik kapı kilit sistemi
– Halı kaplı zemin
– Wireless internet bağlantısı
– Duş Başlığı
– WC
– Saç Kurutma Makinası
– Minibar
– Günlük oda temizliği
– Kasa
– Uydu TV
– Televizyonda müzik yayını
– 24 saat oda servisi
– Merkezi klima
– Oda ve banyolarda direk telefon
– Yangın güvenlik alarm sistemi
– Uyandırma servisi

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir