paloma-yasmin-resort

Paloma Yasmin Resort

Yasmin Bodrum Resort, Bodrum’un kendine özgü mimari yapısına sadık kalınarak, modern yapıda inşa edilmiş, harikulade bir mimariye sahiptir.

Konforu, lüksü ve rahatlığı bir arada sunan, Yasmin Resort Hotel, Palace bölümünde siz değerli misafirlerine evinizin rahatlığını aratmayacak, her beğeniye ve zevke ayrı ayrı hitap edebilecek şekilde dizayn edilmiş, üç farklı tipte oda seçeneği sunmaktadır.

Toplamda 152 adet olan odaların her biri; muhteşem deniz manzaralı olup, balkon ve bahçeye açılan terasa sahiptir.

Odalarda merkezi klima (VRV), direkt hatlı telefon, müzik kanalı ile uydu yayınlı LCD TV, mini bar, emanet kasası, internet bağlantısı, açıldığında yetişkinlerin yatabileceği ölçülerde yatak olabilen koltuk bulunmaktadır.

Banyolarda ise küvet ve ya duş, jaluzili pencere, fön ve telefon bulunmaktadır.

Tamamı 29- 33 m² olan, toplam 132 adet standart odanın 16’sı bağlantı kapısına sahiptir. Engelliler için tüm engelleri ortadan kaldıracak şekilde tasarlanmış, 3 adet engelli odası bulunmaktadır.

Palace Junior Suit Odalar, özel tasarlanmış olup, en ince detayına kadar tüm ayrıntılar düşünülerek dizayn edilmiştir. Tamamı 40 m² olan, toplam 20 adet suit odalar; 1 yatak odası ve 1 oturma odasından ve 1 küvetli ve ya duşlu banyodan oluşmaktadır.

Kulüp Programı ile Yasmin Resort Ayrıcalıklar Dünyası’ na Sizde Katılın…

Yasmin Kulüp Kart

Tatiller çoğunlukla birer güzel anı olarak kalır aklımızda, hele ki sorunsuz bir tatil geçirdiysek..

Ne gittiğimiz oteli ne çalışanlarını ne de kurduğumuz dostlukları kolay unutamayız..

Unutamadığımız bu mekanlar zamanla uğrak yerimiz haline gelirler, daha sık gideriz..

Sizde yukarıdaki tanıma uyuyorsanız kulübümüze hoşgeldiniz.

Kulüp programı bizim sadık misafirlerimize, bize gösterdikleri ilginin karşılığında hazırladığımız jestleri içeren bir programdır.

Bu özel misafirlerimize Yasmin Kulüp Kart’ını sunarız.Üyelik sistemimiz, Silver, Gold ve Platinium olmak üzere 3 grupta derecelendirilmiştir. Her kart için ayrı ödüller ve ayrıcalıklar olmakla birlikte, daimi misafirlerimiz otelimize bir sonraki gelişlerinde bir üst club kartına geçme ayrıcalığına da sahip olmaktadır.

Odanıza özel meyve ve şarap servisi, odanıza sabah kahvaltısı, ücretsiz oda upgrade, bir sonraki tatiliniz için indirim, kulüp üyelerine özel partiler ve daha bir çok seçenek Yasmin Kulüp üyelerine özel sunulan ayrıcalıklarından sadece bir kısmıdır.
Size özel bu seçeneklerden faydalanarak, sizde tatilinizi daha özel ve daha eğlenceli hale getirebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir