Sunwing Resort Otel (1)

Sunwing Resort Otel

Misafirlerimizin mutluluğu bizim her zaman odak noktamız olmuştur…

1971 Yılında Side’deki Cennet Otel ile Ali Barut tarafından kurulan aile şirketine; 1987 yılında Acanthus otel eklenmiştir. 90’lı yıllarda Hemera ve Arum otellerini de bünyesine katan Barut Ailesi, Nisan 2005’te Antalya şehir merkezine 12 km. uzaklıktaki Lara bölgesinde Lara Resort Spa&Suites’i hizmete açmıştır. Daha sonra da sırasıyla 2007 ve 2008 yıllarında Sunwing Resort & Spa ve Labada, grubumuza dahil olmuştur.

Günümüzde bu geleneksel şirketi Barut Ailesinin 2. Kuşağı olan Ali Barut’un 3 oğlu yönetmektedir.

Barut Oteller Grubu, kendine özgü turizm anlayışı, çevre düzenlemeleri, cennet gibi bahçeleri ve doğayla bütünleşen atmosferi ile sizlere yüksek kalitede tatil imkanı sunmayı hedeflemiştir.

Başarılı bir geçmişi paylaşan tesislerimizde yüksek konforun yanı sıra misafirlere gösterilen özen, misafir odaklı düşünme ve mükemmeliyetçi hizmet anlayışı, gün geçtikçe artan, “devamlı misafirlerimizin” temel sebebidir.

Bugün turizm sektöründe en önemli zincir otellerden biri olarak kabul gören Barut Otelleri bu haklı ünvanını uluslar arası tur operatörlerinin, üstün hizmet ve kalite sebebiyle verdiği birçok ödülle ispatlamıştır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir