Şile Dört Mevsim Tatil Köyü

Şile Dört Mevsim Tatil Köyü

İstanbul’un en yakın ve en gözde turizm ilçesi Şile’ye, yemyeşil ormanların içinden geçerek ulaşabiliyorsunuz. Hava sıcaklığının 3-4 derece düştüğünü hissediyor, tertemiz Karadeniz havasını teneffüs etmeye başlıyorsunuz. Sizi, şirin bir tatil beldesi ve muhteşem bir Karadeniz kucaklıyor.

Büyük şehrin o bildik trafiği, stresi, yoğunluğu, koşturmacası, kirliliği, yerini derin bir huzura bırakıyor.

İstanbul- Şile otoyolu bittiğinde, ilk ışıklardan sola dönünce, Şile’nin hemen girişinde tüm doğallığıyla, 4 Mevsim Oteli ve Tatil Köyü sizleri karşılıyor.

7 dönümlük bahçesindeki onlarca çam, salkım söğüt, meyve ağaçları, rengarenk çiçekleri, kuş ve su sesleriyle eşsiz bir mekan. Özenli peyzajıyla, bakımlı botaniğiyle hemen dikkati çeken büyülü bir ortam burası.

Kaliteli hizmetiyle, güler yüzlü personeliyle, minimal dekorasyonu ve muhteşem doğasıyla hayatınıza keyif ve anlam katacak mütevazi bir mekan

Sizleri farklı konaklama mekanları bekliyor.

Ailenizin sayısına ve terciğinize göre; otel odalarında, bahçe içindeki villalarda, dubleks ve küçük evlerde veya bungalowlarda konaklayabiliyorsunuz.

Sıcaklığın hararetini havuzda atıyorsunuz. Denizi tercih ediyorsanız, kumsallar ve meşhur Şile koyları yürüyerek sadece 5-10 dakika mesafede.

Kano, yunus ve sandal ile gezinti yapabileceğiniz bir dere akıyor sazlıkların arasından.Dere kenarında sizin için hazırladığımız çardaklarda, semaver ve nargilenizi içerken daha önce yaşamadığınız bir keyif yaşıyorsunuz.

Restoranında usta ellerden çıkan, birbirinden lezzetli tatlarla tanışıp yepyeni bir deneyimle karşılaşıyorsunuz.

Vel hasıl; hoşça vakit geçirip, aradığınız tatil keyfini yaşamanız için, Şile’nin bu çok farklı ve doğal güzelliği sizleri bekliyor…Şile 4 Mevsim Otel & Tatil Köyü

İztaş Limited Şirketi olarak ” Türk aile yapısına uygun tatil yapmak isteyen yerli turistler için 2008 İlkbaharında devralmış olduğumuz Şile Dört Mevsim Oteli ve Tatil Köyü, eşsiz doğal güzellikler içerisinde, kent yaşamının olumsuz etkilerinden arındıran, doğa ile bütünleştiren, pozitif yaşam enerjisi sağlayan çeşitli konaklama mekânları, toplantı ve eğlence alanlarıyla sizlerin beğenisine hazır.

Kalite politikamız

Üst yönetimin liderliği ve sorumluluğunda, tüm çalışanların gönüllü katılımıyla, faaliyet alanına giren konaklama turizmi konusunda misafir odaklı hizmet anlayışını bir felsefe ve yaşam biçimi olarak gerçekleştirmektir. Misafir odaklı olmanın sonucunda tüm faaliyetlerimizde aşağıdaki ilkeleri esas aldık;Mükemmelliğe erişmek için sürekli çaba göstermek Çalışanlarımızın desteğine ve üretkenliğine güvenmek Verilen hizmetin her kademesinde çağdaş kalite değerlerine ve müşteri memnuniyetine erişmeyi sağlamak Yapılan tüm işlerde “sürekli iyileştirme” ilkesine göre hareket etmek Tüm yönetici ve çalışanlarımızla birlikte kaliteden sorumlu olmak Eğitim ile becerilerimizi ve kalite bilincimizi arttırmak Çalışanlarımızın mutluluğunu gözetmek Ürün kalitemizin sürekliliğini sağlayabilmek için tedarikçilerimizin performansını değerlendirip ve onlarla iletişim halinde olmak Topluma, çevreye saygı göstermek ve destek vermek

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir