Yol Üstü
Berceste Tesisleri 8/15/2010 10:59:36 AM
 

Bölgelerinin kalkınmasına destekte bulunmak amacı ile 1997 yılında dört girişimci tarafından kurulan Berceste Bolu Dağı Tesisleri; Et-Mangal, Restaurant ve Yöresel Ürünlerden oluşan market zincirleri ile müşterilerden gelen yoğun istek sonucunda Berceste hizmet ve kalitesinin yayılması prensibi ile 2003 yılında Gümüşova, 2007 yılında Sapanca ve 2010 yılında Yeşilyayla Berceste Şubelerini hizmete açmıştır. "Berceste" ismi ise bir marka olarak tescil edilmiştir.

Bilindiği gibi Tesislerimizde her şeyden önce hijyene öncelik verilmiş, kullanılan ekip ve techizatlarda en ileri teknolojilerden yararlanılmıştır. Et ürünlerimizi Anadolu'muzun eşsiz doğasında yetişen ve doğal ortamlarında beslenen ithal olmayan besi hayvanlarından seçmekteyiz. Aynı zamanda süt ürünleri ve mamüllerini iştirakimiz olan Karagöl Süt Ürünleri fabrikamızda imal etmekteyiz.

ŞUBELERİMİZ

BERCESTE BOLU DAĞI TESİSLERİYıllardır hizmet veren Berceste Bolu Dağı muhteşem yeşili ve temiz havasıyla hizmetine devam ediyor. Bolu Dağı'na çıkıp da ızgara et yememek olmaz. İşte Berceste, Bolu Dağı'nın muhteşem yeşili ve temiz havasında size mangal keyfini yaşatıyor. Berceste Bolu Dağı, modern mimarisiyle, hijyenik ortamıyla ve profesyonel kadrosuyla değerli misafirlerine 24 saat boyunca hizmet vermektedir. Kapalı salonlarımızda birbirinden lezzteli çorbalar, et yemeklerini tadabilirsiniz. Berceste Bolu Dağı'nda çiçeklerle kapanmış bahçelerimizde dinlenebilir, eğlenceli vakit geçirebilirsiniz.

 BERCESTE SAPANCA TESİSLERİBizimle birlikte olduğunuz süre içerisinde hayatın hızlı akışının vermiş olduğu stresten uzaklaşacak bir nebzede olsun rahata ve huzura kavuşacaksınız. Geniş arazisinde yürüyüş parkurları ,dinlenme alanları, çocuk parkı ve şelaleleri ile verdiğiniz molanın keyfini yaşayacaksınız.

BERCESTE GÜMÜŞOVA TESİSLERİTesisimizde sıra dağları seyrederek yemeğinizi yiyip çayınızı yudumlayabilirsiniz. Huzurlu bir ortamda yemeğinizi yerken doğanın ve temiz havanın keyfini ailenizle ve dostlarınızla geçirmenin mutluluğunu yaşayacağınız bir mekan.

BERCESTE YEŞİLYAYLA TESİSLERİHuzurlu bir ortamda yemeğinizi yerken doğanın ve temiz havanın keyfini ailenizle ve dostlarınızla geçirmenin mutluluğunu yaşayacağınız yeni mekanımız, siz değerli misafirlerimiz için düzenlenmektedir. Çok kısa bir sürede Berceste'nin 4. tesisi olan Berceste Yeşilyayla sizleri ağırlamaktan mutluluk duyacaktır.

Sayfayı Yenile      |    Yazdır      |      Geri Dön       |        Yukarı 
ÜYE OTEL GİRİŞİ

4 YILDIZLI
RESORT HOTELLER
TATİL KÖYLERİ
TERMAL HOTELLER
TESETTÜR OTELLERİ
ANKET
Tatil için kriteriniz nelerdir?
Otelin yıldız kategorisi
Otelin bulunduğu bölge
Otelin denize yakınlığı
Otelin marka olan adı
En önemlisi fiyatı

Şu ana kadar 1071 kişi oyladı.